Stolarka na Podlasiu

stolarka na podlasiu - ramka (1)

Zapraszamy do udziału w stolarskich warsztatach w Ossolinie na Podlasiu. Mamy tu do dyspozycji wymarzoną chatę z warsztatem i furtką do lasu. Proponujemy intensywne warsztaty w domu i w plenerze, realizację bardziej ambitnych projektów i skrytych drewnianych fantazji. W programie również elementy renowacji i tapicerka mebli dla chętnych.

Nasza działka graniczy bezpośrednio z lasem, wokół cisza i spokój. Do najbliższego sklepu parę kilometrów, więc kursujemy samochodem, czasami zagląda do nas obwoźny sklep. Kilka minut drogi od naszej chaty jest przepiękna góra klasztorna na Grabarce, skąd przywozimy wodę do picia. Popływać można w zalewie w pobliskich Siemiatyczach.

Majówka 2017

Terminy i miejsce:

Kurs odbędzie się w dniach 29 kwietnia-30 maja. Pracujemy w godz. 10:00-17:00 z przerwą na lunch.

Koszt i płatność:

Kurs kosztuje 890 zł.Istnieją dwie możliwości zapłaty:

Płatność całej kwoty z góry
Płatność zaliczki 200 zł, resztę kwoty prosimy wpłacić gotówką po przyjeździe na miejsce. Zapisy tędy.

W cenie jest udział w warsztatach, materiały oraz pobyt w naszym domu. Wyżywienie we własnym zakresie, istnieje możliwość zamawiania obiadów z dostawą do nas w pobliskiej restauracji (ok. 15 zł). Do dyspozycji naszych gości jest wyposażona kuchnia.

Program:

Na tym kursie będziecie mieli okazję przećwiczyć różne techniki pracy z drewnem, zapoznacie się także z obsługą narzędzi tradycyjnych i elektronarzędzi. W ramach kursu wybierzecie i samodzielnie wykonacie jeden z projektów z naszego katalogu. Realizacja projektów z listy jest w cenie zajęć. Dopuszczamy realizację indywidualnych projektów po uprzedniej konsultacji. Muszą być wykonalne w czasie trwania kursu i mieć podobny poziom trudności, co projekty z katalogu. Przy projektach o większych gabarytach lub zrobionych z drewna innego niż sosnowe pobieramy dopłatę za materiały.

Planujemy też elementy renowacji i tapicerki, można przywieźć ze sobą własny, niewielki mebel.

Regulamin:

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem kursu. Wpłata za kurs jest równoznaczna z jego akceptacją.

Zapaszamy serdecznie!

A tu nasza pierwsza ossolińska, stolarska majówka:

Reklamy

3 myśli w temacie “Stolarka na Podlasiu

  1. Foryś pisze:

    Weekend to koszt 490 od osoby. Warsztaty, drewno i nocleg. A jak ktoś chce sobie dojechać, to 150 złociszy za dzień warsztatów? Trzy dni weekendowych zajęć i razem 450 złotych? Czy coś źle zrozumiałem?

  2. kasiasawko pisze:

    Cena za nocleg w namiocie jest niższa, standardowa jest cena w domu. Jeśli znajdzie Pan/Pani 50 godzin warsztatów w drewnie z materiałami i 6 noclegów poniżej 1000 zł, które nie byłyby dotowane, przywieziemy Panu/Pani wodę z Grabarki pod dom.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s