Regulamin zajęć

Prawa i obowiązki w stolarni nr 2

Regulamin warsztatów Wióry lecą

1. Warsztaty Wióry lecą odbywają się w ustalonym z uczestnikami miejscu i czasie. Zajęcia stacjonarne prowadzone są w warsztacie Wióry leca przy Skwerze Gwiazda Polski w Warszawie.

2. Aby potwierdzić zgłoszenie na warsztaty, należy wpłacić pieniądze na konto:

Wióry leca Katarzyna Sawko

ul. Sobieskiego 109 m.42 00-763 Warszawa

mbank: 76 1140 2004 0000 3902 7519 9679

2. Obowiązuje przedpłata. Prosimy o wpłatę zaliczki, która gwarantuje rezerwację miejsca. Zaliczka jest bezzwrotna. Termin wpłat podajemy uczestnikom w korespondencji mailowej.

3. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność wpłat.

4. Jeśli nie uzbiera się minimum 6 osób, warsztaty mogą zostać odwołane. W takiej sytuacji zwracamy pieniądze osobom, które przelały je na nasze konto. Istnieje też możliwość przyjścia na zajęcia w innym uzgodnionym terminie.

5. Jeśli ktoś rezygnuje z udziału w warsztatach po ich opłaceniu, nie otrzymuje zwrotu pieniędzy ani gwarancji udziału w zajęciach w innym terminie. Istnieje wówczas możliwość znalezienia innej osoby na swoje miejsce.

6. Uczestnicy zobowiązani są do stosowania się do zaleceń prowadzących.

7. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na skutek nieprzestrzegania regulaminu i zaleceń osób prowadzących.

8. Uczestnicy warsztatów ponoszą odpowiedzialność cywilną i prawną za szkody osobowe i majątkowe powstałe wskutek ich działań lub zaniechań, dotyczy to szczególnie niewykonania poleceń prowadzących w trakcie trwania warsztatów.

9. Można odrobić zajęcia w trakcie trwania kursu, o ile są miejsca w innych grupach. Po zakończeniu kursu nie zapewniamy dodatkowych terminów warsztatów.

10. W cenie kursu są materiały potrzebne do nauki. Pobieramy dopłatę za drewno i materiały niezbędne do realizacji projektów indywidualnych na kursach stolarki i przy niestandardowych projektach na kursach renowacji i tapicerki. Materiały dodatkowe wydajemy kursantom po otrzymaniu wpłaty.

11. Uczestnicy zajęć sprzątają narzędzia po zakończonej pracy.

12. Uczestnicy zobowiązują się odebrać projekty, nad którymi pracują w warsztacie Wióry lecą w ciągu 30-stu dni od dnia zakończenia pracy. Projektu pozostawione dłużej zostaną przekazane potrzebującym lub zutylizowane.

13. Potwierdzenie uczestnictwa wpłatą oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Z góry dziękujemy za przestrzeganie naszego regulaminu!

Zespół Wióry lecą

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s