Kursy stolarki

kursy stolarki

Zapraszamy Was na zajęcia jednorazowe, weekendowe albo na 2-3 miesięczne kursy, w ramach których spotykamy się co tydzień.

Warsztaty jednorazowe, 4 godziny, koszt: 120zł

Na warsztatach nauczymy Was korzystania z narzędzi i podstawowych technik stolarskich. Dzięki zajęciom będziecie mieli okazję zrobić i zabrać do domu prosty projekt, na przykład półkę, stojak czy kaczkę na kółkach. Gwarantujemy kawałek drewna i wszelkie niezbędne materiały.

Warsztaty weekendowe, 10 godzin, koszt: 340zł

Pierwszego dnia tych warsztatów proponujemy Wam intensywną naukę technik łączenia drewna i trochę teorii, drugiego –  wykonanie projektu indywidualnego, np. stojaka na warzywa, półki czy taboretu.

Kursy 2-miesięczne, 30 godzin, koszt: 790zł

Na tym kursie będziecie mieli okazję przećwiczyć różne techniki pracy z drewnem, zapoznacie się także z obsługą narzędzi tradycyjnych i elektronarzędzi. W ramach kursu wybierzecie i samodzielnie wykonacie jeden z projektów z naszego katalogu dla kursów 2-miesięcznych. Realizacja projektów z listy jest w cenie zajęć. Można realizować własne projekty, o ile są wykonalne czasowo i mają podobny poziom trudności. Konsultujemy je indywidualnie. Przy projektach o większych gabarytach lub zrobionych z drewna innego niż sosnowe pobieramy dopłatę za materiały.

Kursy 3-miesięczne, 45 godzin, koszt: 1370zł

Te kursy polecamy osobom, które chcą poświęcić więcej czasu na doskonalenie umiejętności technicznych i dopieszczanie swoich projektów.  Projekty – bardziej czasochłonne i skomplikowane niż w przypadku krótszego kursu,  można wybierać z katalogu dla kursów 3-miesięcznych. Podobnie jak w przypadku kursów 2-miesięcznych, istnieje możliwość realizacji własnego pomysłu. Warunkiem jest konsultacja z prowadzącym oraz dopłata za materiały  gdy projekt jest większy gabarytowo lub wymaga użycia innych materiałów niż standardowe projekty z katalogu).

Kalendarz i zapisy na warsztaty znajdziecie tutaj. 

Reklamy