O nas

edwardaDłubiemy w drewnie i dzielimy się tą frajdą z innymi. Szczególnie ciepło myślimy o kobietach, które zachęcamy do majsterkowania i realizowania własnych pomysłów na meble, dodatki i prezenty. Zapraszamy na warsztaty, kursy i pikniki stolarskie, kursy szycia, zajęcia z tapicerki i renowacji mebli.

Zespół wiórowy:

Kasia Sawko – założycielka wiórów, lingwistka z wykształcenia, nauczycielka francuskiego, animatorka kultury i trenerka edukacji medialnej. Ostatnimi laty zajmowała się otwartością i dostępnością wiedzy w sieci, . Wcześniej prowadziła projekt InfoPraga oraz zajęcia w dziale edukacyjnym „Zachęty”. Współpracuje z TIT „ę” jako latająca animatorka kultury.

Michał Malikowski – założyciel wiórów, z wykształcenia skrzypek i fotograf. W młodości prowadził szkutnię. Przez 20 lat produkował wydarzenia muzyczne i imprezy kulturalne, tworzył też scenografie teatralne w Teatrze Narodowym. Od półtora roku naucza stolarki 🙂

Dorota Borodaj – menedżerka kultury, koordynatorka projektów społeczno-kulturalnych, producentka. Na stałe współpracuje z Towarzystwem Inicjatyw Twórczych „ę”, członkini zarządu Towarzystwa Krajoznawczego „Krajobraz”. Mama bardzo zadowolonej z życia Janiny.

Paulina Leszczuk – architekt, cyklistka, specjalistka od różnego rodzaju materiałów, w tym drewna. Specjalizuje się w tapicerce i renowacji mebli. Anielsko cierpliwa. Dobry duch naszej stolarni. Uwielbia kolor szary.

Michał Tomaszewski – Od najmlodszych lat interesował się szeroko pojetym majsterkowaniem. Ukończył kierunek technologia drewna ze specjalnością konserwacja drewna zabytkowego, gdzie poznał mnóstwo teorii dotyczącej obróbki drewna i nauczył się konserwacji zabytkowych mebli.  W wolnych chwilach zajmuję się rekonstrukcją historyczną XVII wieku. Jestem aktywnym zawodnikiem łucznictwa konnego, bierze udział w licznych zawodach i pokazach.

 

Jedna myśl w temacie “O nas

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s