Wióry dla nauczycieli

wiory_1W sobotę, 10 września o godz. 17:00 zapraszamy na warsztaty stolarskie dla nauczycieli. Pomysł wyjściowy to produkcja przyborników na biurka i proc na odreagowanie początku roku, ale bardzo możliwe, że zmienimy koncepcję i wymyślimy coś bardziej szalonego. Tak czy inaczej już teraz zapraszamy serdecznie!

Mieliśmy dziś okazję uczestniczyć w konferencji EduAkcja w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej. Najbardziej trafił do nas wniosek, że nauczyciele spragnieni są robienia prostych rzeczy, pracy rękami, konkretnego efektu i przyjemności.

No tak! Przecież oni też! Jako że Kaśka 10 lat przepracowała w szkole i stres szkolny nigdy jej nie minął, a nauczyciele coraz częściej odzywają się do nas w sprawie zajęć stolarskich, pomyśleliśmy, że zorganizujemy wydarzenie specjalnie dla tych, którzy na co dzień zajmują się naszymi dziećmi.

Zgłoszenia na kontakt@wioryleca.org.pl,w tytule prosimy wpisać: wióry dla nauczycieli. Ilość miejsc ograniczona, kto pierwszy, ten lepszy. Wstęp wolny, fundujemy my. Dziękujemy za inspirację Paniom z WCIES!

IMG_3629.JPG

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s