Zrób sobie taboret – jakie formy pracy stolarskiej proponujemy na Wiórach

WL_Taboret-3.JPGŁatwiej Wam będzie zorientować się, co proponujemy, jeśli wypiszemy opcje w jednym miejscu. Oto one:

Jeśli chcecie sprawdzić czy stolarka jest dla Was i wykonać własny mini-projekt, wybierze warsztaty jednorazowe. Spróbujecie swoich sił z piłą płatnicą, posłuchacie naszej pogadanki i zrobicie sobie drewniane co nieco (100 zł).

Jeśli chcecie dowiedzieć się, na czym polega stolarka, jakie są gatunki drewna i do czego się je wykorzystuje, macie ochotę poćwiczyć podstawowe techniki łączenia drewna i zrobić własnoręcznie niezbyt skomplikowany projekt, np. skrzynkę na kwiatki albo taboret, zapraszamy na warsztaty weekendowe (290 zł).

Jeśli chcecie się pouczyć pracy w drewnie, poprawić sprawność manualną, a potem zrobić własnym mebel, nauczyć najważniejszych technik łączenia i obsługi narzędzi, dowiedzieć jak sklecić np. własny stolik, szafkę albo ławę, wybierzecie kurs 2-miesięczny, czyli 8 intensywnych cotygodniowych spotkań (670 zł).

Jeśli macie ochotę poczuć się jak rzemieślnicy i dłużej popracować nad własnym projektem (np. stołem, biurkiem czy regalikiem), nauczyć się solidnych podstaw stolarki, poćwiczyć przeróżne techniki łączenia drewna i poczuć swobodnie z zestawem narzędzi tradycyjnych oraz elektro, proponujemy Wam kurs 3-miesięczny, czyli 12 3-4 godzinnych warsztatów (990 zł).

Jeśli potraficie już majsterkować, a szukacie miejsca do pracy, narzędzi i fachowej porady – zapraszamy do stolarni na godziny. Możecie przynieść własne drewno czy inny materiał albo zamówić je u nas.

Być może nie interesuje Was nauka rzemiosła, a chcecie po prostu zrobić konkretny projekt. Możecie wykupić karnet do stolarni na godziny na 25 godzin za 300 zł, przysługuje Wam wówczas prawo do konsultacji merytorycznych. Nie każdy projekt jest wykonalny w takim trybie, jeśli nigdy wcześniej nie majsterkowaliście, ale spora część tak (300 zł).

Zapraszamy!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s